ucler@uclergalvano.com.tr 0212 549 31 75 PBX
HAKKIMIZDA

Otomotivden elektrik/elektronik sanayine, inşaattan mutfağa kadar birçok farklı üretim bandına hizmet sunan Üçler Galvano, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde konumlanmış 1500m² kapalı alana sahip imalatıyla sektörünün önde gelen üreticilerindendir.

1974’te kurulduğundan günümüze kadar olan süreçte, müşterilerinin gerek kalite gerekse kapasite anlamındaki ihtiyaçlarını bir tedarikçiden çok çözüm ortağı olma duygusuyla karşılamıştır.  Bu bilinçle oluşturulan üretim hattında, firma bünyesinde kullanılan tüm kimyasalların analiz ve titrasyonu kendi laboratuvarında, konusunda deneyimli teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yapılmakta olan tüm kaplamaların kalınlık ölçümleri kalınlık ölçüm cihazı ile raporlanmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Kalite konusundaki beklentileri bir üst seviyeye taşımak adına, 2013 yılında başlattığımız makine parkuru yenileme çalışmamızı da 2015 yılı ilk çeyreği itibariyle gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Doğayı koruma, çevre bilinci, işçi sağlığı ve iş güvenliği, mali ve hukuki  gibi birçok konuda tüm yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getiren firmamız, 2003 yılından beri ISO 9001 belgesine sahip olan firmamız RoHS ve Reach ile ilgili sorumluluklarını da yerine getirmektedir.

Üçler Galvano Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
İkitelli OSB Mah. Galvano Teknik San. Sit. Nikel Sokak No 46 Başakşehir / İstanbul
Tel 0212 549 31 75 PBX
Faks : 0212 549 09 35
E-Mail : ucler@uclergalvano.com.tr